« Nazaj

CMC GROUP d.o.o.

Logatec
CMC GROUP d.o.o.
Naslov firme: IOC Zapolje I/10, 1370 Logatec
ID za DDV: SI87944081
TRR: SI56 0311 2100 0293 194
Telefon: 01 75 90 800
Fax: 01 75 90 801
Spletna stran: https://www.cmc-group.si/
E-mail: info@cmc-group.si
Direktor: Oliver Macinič, u.d.i.s.

Kdo smo?

Podjetje CmC Ekocon d.o.o. je bilo ustanovljeno leta 1993 v okviru sistema CMC (ustanovljenega 1989 leta).

  • Zunanjetrgovinska dejavnost in zastopanje
  • Projektiranje, izvajanje in vzdrževanje merilnih sistemov za nadzor in regulacijo tehnoloških procesov
  • Projektiranje in montaže električnih ogrevalnih sistemov
  • Proizvodnja opreme za daljinsko odčitavanje porabe tekočin, plina in električne energije in opreme za regulacijo doziranja
  • Proizvodnja dodatne opreme za merjenje pretokov
  • Predelava, montaža in servisiranje vodomerov

Naše delo je najbolj povezano z "vodo", saj vodovodnim, komunalnim in drugim podjetjem dobavljamo cevi, fazonske kose iz nodularne (duktilne) litine, ventile in druge armature, vodomere, merilnike pretokov, tlakov in nivojev ter opremo za analizo kvalitete vode. 
Delujemo pa tudi na drugih področjih. Dobavljamo merilnike toplotne energije – kalorimetre, filtre vseh vrst, posebna tesnila za vse vrste medijev in izolacijske materiale. Servisiramo in montiramo vso opremo, ki jo ponujamo, imamo pa tudi lastno ekipo za montažo in vzdrževanje vodovodnih instalacij, centralnih ogrevalnih sistemov in merilne tehnike.


Kontakti

Direktor

Oliver Macinič, u.d.i.s.  oliver.macinic@cmc-group.si

Vodja komercialne dejavnosti

Klemen Jurca, u.d.oec.  klemen.jurca@cmc-group.si  01-759-08-03

Tajništvo  01-759-08-20

Tina Pajsar  tina.pajsar@cmc-group.si

Nadja Kovač  nadja.kovac@cmc-group.si

Lina Kešelj lina.keselj@cmc-group.si

Računovodstvo

Tina Jeraj Đorđević, u.d.oec.  tina.jeraj@cmc-group.si  01-759-08-21

Darja Jager  darja.jager@cmc-group.si  01-759-08-21

Prodajni center

Marija Barlič  marija.barlic@cmc-group.si  01-759-08-10

Ulla Mislej  ulla.mislej@cmc-group.si  01-759-08-19

Mirta Robnik, dipl.org.  mirta.robnik@cmc-group.si  01-759-08-10

Komerciala

Jurij Makše, u.d.i.s.  jure.makse@cmc-group.si  01-759-08-07

Klemen Stiplovšek, dipl.upr.org.  klemen.stiplovsek@cmc-group.si  01-759-08-33

Marko Špacapan , dipl.org.  marko.spacapan@cmc-group.si  01-759-08-12

Darko Žalik, u.d.i.s.  darko.zalik@cmc-group.si  01-759-08-10

Inženiring in projekti  01-759-08-00

Peter Železnikar, u.d.i.s.  peter.zeleznikar@cmc-group.si  01-759-08-08

Jernej Udovč, d.i.eljernej.udovc@cmc-group.si

Boštjan Pečnik  bostjan.pecnik@cmc-group.si  01-759-08-00

Andrej Gantar, u.d.i.s.  andrej.gantar@cmc-group.si

Jože Jernejčič, d.i.sjoze.jernejcic@cmc-group.si

 

Skladišče  01-759-08-13

Andrej Ambrož  andrej.ambroz@cmc-group.si

Roman Dolinar  roman.dolinar@cmc-group.si

Simon Vatovec  simon.vatovec@cmc-group.si

Aljoša Gerželj  aljosa.gerzelj@cmc-group.si

 

Servisne dejavnosti  01-759-08-00

Gregor Pogačar, univ. dipl. inž. vod. in kom. inž.  gregor.pogacar@cmc-group.si

Matjaž Tešar  matjaz.tesar@cmc-group.si

Hajrudin Hećimović  hajrudin.hecimovic@cmc-group.si

Matjaž Marinč  matjaz.marinc@cmc-group.si

Rok Štergelj  rok.stergelj@cmc-group.si

Luka Popit  luka.popit@cmc-group.si

Gregor Salopek  gregor.salopej@cmc-group.si

 

Razvoj in tehnična podpora  01-759-08-00

Timotej Kranjc  timotej.kranjc@cmc-group.si

Aleš Žontar  ales.zontar@cmc-group.si

Vjekoslav Tvrdi, u.d.i.el.  vjekoslav.tvrdi@cmc-group.si

Robert Macinič  robert.macinic@cmc-group.si